Холбоо барих Утас : 77101313
 
25% ХҮРТЭЛ ХЯМД
Бүх бараа бусдаас хямд мөн олон төрөл.
 
ХҮРГЭЛТ
Таны захиалсан барааг өдөрт нь хүргэх болно.
 
НӨАТ СУГАЛАА
Бүх барааны үнэд НӨАТ багтсан.
SFP-10G-ZR-S

SFP-10G-ZR-S

  • Брэнд: Cisco
  • Барааны код: SFP-10G-ZR-S
  • Статус: Худалдаанд
  • ₮1,645,900

  • Шагналын онооны дүн: 280
  - OR -  

Cisco SFP-10G-ZR-S Compatible 10GBASE-ZR SFP+ Transceiver Module (SMF, 1550nm, 80km, LC, DOM)

Cisco Compatible SFP-10G-ZR-S Vendor Name FS 
Form Type SFP+ Max Data Rate 10.3125Gbps 
Wavelength 1550nm Max Cable Distance 80km* 
Interface LC duplex Optical Components EML 
Cable Type SMF DOM Support Yes 
TX Power 0~4dBm Receiver Sensitivity < -23dBm 
Commercial Temperature Range 0 to 70°C (32 to 158°F) Protocols MSA Compliant

Давуу талууд:

  1. Төлбөр төлөгдсөний дараа лицензийг 1-3 хоногын дотор мэйлээр хүргэнэ,
  2. 1 жилийн баталгаат хугацаа,
  3. НӨАТ-ын баримт иргэн эсвэл байгууллага дээр гаргах,
  4. Асууж, тодруулах зүйлээ 77101313, 99079853 утас, service@virus.mn холбогдоорой,
  5. Олон ширхэгийг авах бол үнийн хөнгөлөлттэй ба үнэ өөрчилөгдөх боломжтойг анхаарна уу,

Үнэлгээ өгөх

Жиж: HTML нь орчуулагдахгүй!
    Муу           Сайн
Таг: SFP-10G-ZR-S